Čínský adventní kalendář

13.11.2023

Od 1.12.2023 pro Vás připravuji...

............něco........interaktivního..................zábavného...................pestrého.......a to je........................Čínský adventní kalendář! Místo na čokoládkách z adventního kalendáře si společně zamlsáme na čínské kultuře a na čínštině.
Kalendář si vychutnáte, i pokud čínsky ještě neumíte (a nebo prostě jen nechcete přibrat ještě před Vánoci nežádoucí kila navíc)!
Jak už asi tušíte, každý si tam najde to své. Bude to pestré, interaktivní, zábavné a možná se i něco přiučíte čínsky.

O čas se nebojte, tentokrát bude obsah omezený na 100 slov na den do 5 minut se opravdu vejdeme.

Každé ráno Vám trošku té čínské vánoční atmosféry zavoní do emailu a to i včetně kratičkých nahrávek, takže si mne budete moci pustit do sluchátek jako podcast.

Kdo bude chtít víc a napíše si o interkulturní přidané DPH (podporu), poradím se slovíčky, pošlu znaky v jiném fontu a nebo zodpovím na dotazy k tématu, zkrátka v tom nezůstanete sami.

Materiály Vám zůstanou a pokud se chystáte v čínštině růst, pak si možná pochutnáte i za rok na něčem pokročilejším.A na čem, že si to pochutnáme již letos?
Každý den na:1x minutové nahrávce o čínské kultuře s vánoční tématikou pro cestovatele, nadšence cizích kultur a čínštináře, který pojedou do Číny poprvé1x jednom vánočním slovíčku na den, které určí téma dne1x videu/ audio nahrávce pro ranní rozcvičku mluvidel1x příkladové větě pro ty, co již čínštinu zvládají levou zadní1x citátu pro dobrou náladu v češtině a někdy i čínštině.1x tip na vánoční dárek, koledu či jiné vánoční békovinky :)
na Štědrý den bude i malý...Běžná cena za všech za 24. dní je 200 Kč (nebo 9,5 EUR) a přihláška s dalším info zde:https://www.masrdecnizalezitost.cz/l/cinsky-adventni-kalendar/Při přihlášení na BLACK FRIDAY 24.11.2023 či kdykoliv do 10 hodin do rána do dalšího dne 25.11.2023 můžete získat 1+1 zdarma - kalendář pro dva lidi za cenu jednoho (jméno druhého člověka uveďte již do přihlášky i s emailem, kam mu kalendář zašlu, abyste mohli akci využít). Pokud parťáka nemáte, nezoufejte, i tak můžete získat slevu 50% na každou přihlášku, pokud na mém Instagramu @chinese_with_karolina pod příspěvkem Čínský adventní kalendář či na mém Facebooku Karolína Trtíková pod pozvánkou na tuto akci označíte alespoň 3 lidi, kteří mají rádi Asii, asijské jídlo a nebo se rádi učí jazyky nebo se již někdy učili čínsky a stihnete to do 25.11. do 10 hodin do rána CZ času i s podáním přihlášky, pak je 50% sleva Vaše. Do přihlášky nezapomeňte napsat heslo BLACK FRIDAY.a nebo i s aktualitami zde:@chinese_with_karolina Jdete do toho? Slibuji, že to bude stát za to. A pokud ještě váháte, stačí mi na tuto zprávu odpovědět ADVENT, a já Vám zpět ukázku nultého okýnka Čínského adventního kalendáře zdarma - zkusíte si, zda Vám vyhovuje čas, rozsah, formát a další.
A pro štěstí v dalším roce 2023 nezapomeňte toto přání se stromečky poslat alespoň 2 přátelům, blízkým či vzdáleným.
Přeji Vám krásný nadcházející advent,poklidný čas vánoční
aspolečně s čínským zlatým prasátkem se na Vás těšíme u kalendáře

Rádi byste se naladili na advent jinak než vylupováním čokoládky z papírového kalendáře? 

Pak mám pro Vás něco originálního. Trošku té čínské vánoční atmosféry!

Pro všechny nadšence do Asie, zvídavé cestovatele, milovníky jazyků a v neposlední řadě samouky a studenty čínštiny letos chystám čínský adventní kalendář! 

Kdy a kde se akce koná?

Od 1.12. do 24.12.2023 Vám každý den přijde do mailu jedno čínské vánoční okénko. 

Pro koho je akce určená? 

- Pro laickou veřejnost a studenty čínštiny do úrovně HSK 5. 

Na co se můžete těšit?

Čínštiňáři si užijí i trošku té čínštiny! Chybět nebudou kulturní perličky z Vánoc v Číně, kapřík, svařák nebo třeba zlaté prasátko čínsky. Rozhodně Vás inspirují tipy na dárky a třešničkou adventního programu na každý den bude jedna pozitivní afirmace, abychom toto období v klidu přečkali. 

Časová náročnost? 

Díky přehledné struktuře každého adventního okénka bude časová náročnost na den do 5 minut a čas si určíte během dne sami. 

Už zbývá jen dodat, že přihlásit se můžete přímo tady na mém webu na úvodní stránce úplně dole. 

A pokud ještě váháte, zda Vás to bude bavit, tak mi napište a pošlu Vám zdarma nulté okýnko jako ochutnávku. 

Krásný adventní čas a těším se na Vás. 

Karolína Trtíková 


Čínský adventní kalendář -přihláška  

Prosincový newsletter bude odesílán 1.-24.12.2023 vždy v ranních hodinách na Vámi uvedenou emailovou adresu. Odesláním formuláře se závazně přihlašujete k odběru placené služby. Hodnota tohoto jednorázového kurzu je 200 Kč za osobu (či 9,5 EUR).

Pravidla 50% SLEVY na BLACK FRIDAY: 24.11.2023 či kdykoliv do 10 hodin do rána do dalšího dne 25.11.2023 můžete získat 1+1 zdarma - kalendář pro dva lidi za cenu jednoho (jméno druhého člověka uveďte již do přihlášky i s emailem, kam mu kalendář zašlu, abyste mohli akci využít). 😉🧧 Pokud parťáka nemáte, nezoufejte, i tak můžete získat slevu 50% na každou přihlášku, pokud na mém Instagramu @chinese_with_karolina pod příspěvkem Čínský adventní kalendář či Facebooku pod pozvánkou na tuto akci označíte alespoň 3 lidi, kteří mají rádi Asii, asijské jídlo a nebo se rádi učí jazyky, cestují nebo se již někdy učili čínsky, pak je 50% sleva Vaše. 😉 Do přihlášky nezapomeňte napsat kód BLACK FRIDAY.

Vytvořte si webové stránky zdarma!