Čínský adventní kalendář

13.11.2023

Rádi byste se naladili na advent jinak než vylupováním čokoládky z papírového kalendáře? 

Pak mám pro Vás něco originálního. Trošku té čínské vánoční atmosféry!

Pro všechny nadšence do Asie, zvídavé cestovatele, milovníky jazyků a v neposlední řadě samouky a studenty čínštiny letos chystám čínský adventní kalendář! 

Kdy a kde se akce koná?

Od 1.12. do 24.12.2023 Vám každý den přijde do mailu jedno čínské vánoční okénko. 

Pro koho je akce určená? 

- Pro laickou veřejnost a studenty čínštiny do úrovně HSK 5. 

Na co se můžete těšit?

Čínštiňáři si užijí i trošku té čínštiny! Chybět nebudou kulturní perličky z Vánoc v Číně, kapřík, svařák nebo třeba zlaté prasátko čínsky. Rozhodně Vás inspirují tipy na dárky a třešničkou adventního programu na každý den bude jedna pozitivní afirmace, abychom toto období v klidu přečkali. 

Časová náročnost? 

Díky přehledné struktuře každého adventního okénka bude časová náročnost na den do 5 minut a čas si určíte během dne sami. 

Už zbývá jen dodat, že přihlásit se můžete přímo tady na mém webu na úvodní stránce úplně dole. 

A pokud ještě váháte, zda Vás to bude bavit, tak mi napište a pošlu Vám zdarma nulté okýnko jako ochutnávku. 

Krásný adventní čas a těším se na Vás. 

Karolína Trtíková 


Čínský adventní kalendář -přihláška  

Prosincový newsletter bude odesílán 1.-24.12.2023 vždy v ranních hodinách na Vámi uvedenou emailovou adresu. Odesláním formuláře se závazně přihlašujete k odběru placené služby. Hodnota tohoto jednorázového kurzu je 200 Kč za osobu (či 9,5 EUR).

Pravidla 50% SLEVY na BLACK FRIDAY: 24.11.2023 či kdykoliv do 10 hodin do rána do dalšího dne 25.11.2023 můžete získat 1+1 zdarma - kalendář pro dva lidi za cenu jednoho (jméno druhého člověka uveďte již do přihlášky i s emailem, kam mu kalendář zašlu, abyste mohli akci využít). 😉🧧 Pokud parťáka nemáte, nezoufejte, i tak můžete získat slevu 50% na každou přihlášku, pokud na mém Instagramu @chinese_with_karolina pod příspěvkem Čínský adventní kalendář či Facebooku pod pozvánkou na tuto akci označíte alespoň 3 lidi, kteří mají rádi Asii, asijské jídlo a nebo se rádi učí jazyky, cestují nebo se již někdy učili čínsky, pak je 50% sleva Vaše. 😉 Do přihlášky nezapomeňte napsat kód BLACK FRIDAY.

Vytvořte si webové stránky zdarma!