Čínština na cesty - skupinový kurz

14.02.2024

Jak se připravit na cestu do Číny?

Jaké formality je potřeba vyřídit před cestou do Číny?

Co si sbalit na cestu do Číny?

Na co si dát v Číně pozor?

Jaké očkování je třeba mít před cestou do Číny?

Co od cesty do Číny čekat?

Co si objednat za jídlo v restauraci?

Jaká je v Číně hygiena?

Jak přežít výstup a nástup do metra a jak cestovat v Číně v rámci provincií?

Tak právě na tyto otázky Vám odpoví můj 8-mi týdenní kurz Čínština na cesty pro úplné začátečníky. Kromě praktických rad na cesty, které vám pomohou ustát kulturní šok, Vás během 8-mi lekcí naučím i balíček základních frází, které v Číně uslyšíte na každém kroku, a pomohou Vám lépe si Čínu užít a lépe se zorientovat. Budete tušit, co si objednáváte k jídlu v restauraci a v jakém množství, jak si poradit při výstupu z metra či přeplněného MHD, zeptat se na cenu nebo si říct o překladač do angličtiny.

Kurz proběhne z velké části formou videí a nahrávek, takže si budete moci lekce projít sami i víc krát, vracet se k radám i čínštině. Nahrávky s výslovností, cvičení frází, kulturní videa, animace a kvízy jsou v rozmezí 30-45 minut/lekci. Součástí lekce budou i drobné úkoly k procvičení v chatu - kde budete nahrávat výslovnost, fotit úkoly se znaky, konverzovat čínsky s dalšími účastníky. Interakce, zábava a uvolněná atmosféra na kurzu zaručena. ;)

A možná i najdete nějaké parťáky či parťačky na cestu do Číny. Tak to pojďte zkusit! Čínština je krásná a umět i jen kapku z Vás udělá hvězdu nejen v Číně, ale i v Česku. ;) :)

A když budete mít málo, tak uděláme i pokračování. ;)  

Více na Instagramu: chinese_with_karolina

Čínština na cesty pro úplné začátečníky- přihláška

Odesláním formuláře se závazně přihlašujete k placené službě - kombinovaný skupinový kurz čínštiny od 22.3.2024 (= 6 lekcí asynchronní výuky s pestrými výukovými materiály doplněné o chat komunikaci, a 2 lekce online výuky v malých skupinkách). Hodnota tohoto kurzu je 3600 Kč za osobu/kurz, v předprodeji do 24.2.2024 je cena 3200 Kč/kurz. Pro uplatnění slevy z adventního kalendáře uveďte zkratku AK k Vašemu jménu, pro uplatnění slevy ze sociálních sítí je nutné do zprávy uvést název slevy. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!